Aktuality

4. 12. 2017

Pozvánka na 1. setkání pro asistenty pedagoga a školní asistenty ze ZŠ a MŠ z Náchodska

Srdečně zveme asistenty pedagoga a školní asistenty ze ZŠ a MŠ z Náchodska na setkání na téma PODPORA PRO ASISTENTY PEDAGOGA/ ŠKOLNÍ ASISTENTY, které se koná již 8. prosince 2017 v budově Úřadu Městyse ve Velkém Poříčí.

Stejný program bude realizován 2x - od 10:30 - 12:30 a od 16:00 - 18:00!!!

Více informací naleznete na plakátu.

Přihlášení je možné do 7. prosince na neveceralova.map@gmail.com.


4. 12. 2017

Pozvánka na workshop pro ředitele ZŠ a MŠ z Náchodska

Srdečně zveme ředitele ZŠ a MŠ z Náchodska na workshop na téma PODPORA PRO ASISTENTY PEDAGOGA/ ŠKOLNÍ ASISTENTY, který se koná již 8. prosince od 8:30 - 10:00 v budově Úřadu Městyse ve Velkém Poříčí.

Více informací naleznete na plakátu.

Přihlášení je možné do 7. prosince na neveceralova.map@gmail.com.


1. 12. 2017

Prosincový Měsíčník vzdělávání

Přečtěte si prosincový měsíčník vzdělávání a zjistěte co se nejen u nás v regionu pořádá za zajímavé vzdělávací akce a semináře.

Měsíčník najdete ke stažení ZDE.


30. 11. 2017

V Hronově proběhl seminář na téma Dítě se speciálními vzdělávacími potřebami v MŠ

Ve středu 22. listopadu proběhl v malém sále Jiráskova divadla v Hronově seminář na téma Dítě se speciálními vzdělávacími potřebami v mateřské škole. Byl určen pro pedagogy z mateřských i základních škol a dalších subjektů zabývajících se vzděláváním v náchodském regionu. Semináře, který vedla zkušená lektorka a zároveň ředitelka MŠ Hronov Mgr. Iva Doudová, se účastnily téměř dvě desítky účastníků.

Celá zpráva ZDE.


21. 11. 2017

Ředitelé škol z Náchodska vymýšleli společné projekty

Ve dnech 10. - 11. listopadu proběhl pro vedoucí pracovníky škol, školek a základních uměleckých škol z Náchodska dvoudenní vzdělávací pobyt v hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou.

Celá zpráva ZDE.


9. 11. 2017

Přečtěte si VĚSTNÍK KONFERENCE UČENÍ PRO ŽIVOT a shlédněte i naše VIDEO Z KONFERENCE!:)

Věstník naleznete ZDE.


2. 11. 2017

Pozvánka na seminář "Dítě se speciálními vzdělávacími potřebami v MŠ"

Místo konání: Malý sál Jiráskova divadla v Hronově
Lektor: Mgr. Iva Doudová
Termín: 22. 11. 2017, od 14:00 do 17:00 hod
Max. počet: 25 osob

Cílem semináře je zorientovat se v základnílegislativě týkající se Společného vzdělávání. Vysvětlit si, co je plán pedagogické podpory, podpůrná opatření, IVP. Podělit se o zkušenosti z praxe, jak pracovat v týmu, komunikace s rodiči...
Seminář uvede pěvecký sbor Hronováček s muzikálem Turovští rytíři pod vedením Kateřiny Zobalové - MŠ Hronov, Havlíčkova 520.

Více informací a plakát ke stažení ZDE.


1. 11. 2017

Listopadový Měsíčník vzdělávání

Přečtěte si listopadový měsíčník vzdělávání a zjistěte co se nejen u nás v regionu pořádá za zajímavé vzdělávací akce a semináře.

Ke stažení ZDE.


26. 10. 2017

Dotazníky vzdělávání pro rodiče z ORP Náchod

Vážení rodiče z ORP Náchod, obracíme se na vás s prosbou o vyplnění dotazníku, prostřednictvím kterého bychom od vás rádi získali názory na školství a vzdělávání u nás v regionu na Náchodsku. Vaše názory budou zpracovány do strategického dokumentu Místní akční plán rozvoje vzdělávání (MAP), který poslouží k uskutečňování pozitivních změn v této oblasti. Naším cílem je především spokojenost vašich dětí, a také vás jako rodičů. Dotazník naleznete níže. Je rozdělen pro rodiče z Náchoda a pro rodiče mimo město Náchod. Obě varianty je možné vyplnit do 10.11.2017. Vyplnění dotazníku je anonymní. Bližší informace naleznete níže. Děkujeme za spolupráci!


25. 10. 2017

V hotelu Studánka proběhne dvoudenní vzdělávací seminář pro ředitele škol

Termín: 9. - 10. listopadu 2017
Max. počet:
20 osob

Rádi bychom vás pozvali ​​na dvoudenní vzdělávací pobyt v hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou, který je určený pro vedoucí pracovníky MŠ, ZŠ a ZUŠ v ORP Náchod.(www.hotelstudanka.cz)

Ve čtvrtek se uskuteční setkání pracovní skupiny vedoucích pracovníků škol a v pátek se bude konat seminář s názvem Jak na proměnu kultury školy, aneb "Zrození kmenového vůdce". Ubytování je zarezervováno na dvoulůžkových pokojích přímo v hotelu Studánka s možností využití wellness služeb.

Pozvánka a více informací na www.mapvorpnachod.webnode.cz/nase-seminare/


5. 10. 2017

V broumovském klášteře to zářilo nově nabitými myšlenkami

Ve dnech 21. - 22. září se uskutečnila dlouho připravovaná konference s názvem Učení pro život. Její hlavní téma znělo "Co to znamená (se) učit?" a smyslem konference bylo setkání odborníků, pedagogů, rodičů a dalších, koho téma zajímalo a společně se pak na tuto otázku podívat z nejrůznějších úhlů pohledů. Proto i motto konference znělo "Rozsviťte své myšlenky".

Konferenci uspořádala Místní akční skupina Mezi Úpou a Metují ve spolupráci s Místní akční skupinou Stolové hory a Místní akční skupinou Broumovsko+ v rámci projektů MAP - místních akčních plánů rozvoje vzdělávání v ORP Náchod, ORP Jaroměř a ORP Broumov a také ve spolupráci se zástupci KAP - krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji, jehož realizátorem je Královéhradecký kraj. Konference se konala v prostorách Dřevníku v klášterní zahradě a v prostorách kláštera. Účastníci se tedy přesouvali podle potřeby, a tudíž si mohli prohlédnout i nedávno zrekonstruované klášterní prostory.

Oba dva dny byly sestaveny z řady zajímavých přednášek, panelových diskuzí a workshopů na nejrůznější témata vztahující se k hlavní otázce konference "Co to znamená (se) učit?". Vystoupili například komeniolog doc. PhDr. Jan Hábl, Ph.D. se svojí přednáškou na téma "Je možné naučit se dobru?" nebo MUDr. Michal Bednář primář neurologie z trutnovské nemocnice, který ve své přednášce negoval představu mozku jako "obrázek z anatomického atlasu" a představil mozek pohledem neurofyziologa jako fascinující a neustále se proměňující biologickou strukturu. Dále pak PharmDr. Margit Slimáková vysvětlila účastníkům, jak zdravá strava ovlivňuje mozek a jak přemíra cukru působí na pozornost a chování dětí a Magister Magdalena Żwirełło představila teorii Mnohočetné inteligence vytvořené Howardem Gardnerem ve 20. století, že dítě přesahuje různá klišé a že úkolem moudrého učitele je najít v každém dítěti jeho silné strany, jeho způsob myšlení a fungování a použít je pak ve školní výuce.

"Byla to unikátní příležitost pro ředitele, učitele, vychovatele, pracovníky neformálního vzdělávaní a rodiče se setkat a na různorodých tématech přednášek a workshopů hledat společně odpovědi na otázku "Co to znamená (se) učit?". Já osobně jsem měla možnost účastnit se podobných konferencí v Praze a jsem ráda, že se nám společným úsilím povedlo uspořádat něco takového i v našem území," zhodnotila konferenci garantka konference, moderátorka a jedna z hlavních organizátorů Jana Stejskalová.

Přidanou hodnotou celé konference byl bohatý doprovodný program sestavený především z kulturní části, která byla zajištěna prostřednictvím Základním uměleckých škol z Hronova, Náchoda, Broumova, Police nad Metují, Červeného Kostelce a Nového Města nad Metují. Svůj talent studenti ZUŠ předvedli při hudebních i tanečních vystoupení, která se odehrávala v průběhu celé dvoudenní konference při prezenci, mezi přednáškami nebo také během obědové pauzy. O výzdobu kláštera se postaraly výtvarné obory jednotlivých ZUŠ, a tak si účastníci mohli na chodbách prohlédnout doslova mistrovská díla v podobě keramických výrobků, výkresů či papírových modelů. Účastníci měli také možnost vyzkoušet si UV kabinu z interaktivního muzea chytré zábavy Pod čepicí z Hronova, kde si mohli ověřit, jaká kouzla dovede vyčarovat ultrafialové světlo.

Kromě výborného občerstvení zajištěné Střední školou hotelnictví a společného stravování z Teplic nad Metují, mohli návštěvníci u stánku ochutnat i osvěžující nápoje namíchané z přírodních bylinných sirupů Camellus.

A jak se na konferenci líbilo účastníkům jsme se zeptali prostřednictvím vzkazníků. K velké radosti všech organizátorů se zde objevovaly samé pozitivní komentáře ve stylu "super organizace, vysoká úroveň, děkujeme" nebo "moc mě mrzí, že tu nemůžu být i v pátek" popřípadě "úžasné myšlenky, rozbíhající a inspirativní" a "takovou konferenci by bylo potřeba opakovat každý (druhý) rok".

"Přípravy na konferenci nás stály velké úsilí, proto jsme byli velmi potěšeni, když se nám vracelo ocenění v podobě pozitivních reakcí od účastníků. Myslím, že se celá konference vydařila i podle našich představ a věřím, že přednášky, panelové diskuze i workshopy byly pro mnoho účastníků inspirující a užitečné," strhnula s úsměvem průběh konference Lada Nevečeřalová, manažerka projektu MAP v ORP Náchod a jedna z hlavních organizátorek konference.

Výstupy z konference, fotografie a prezentace z přednášek naleznete na www.konference-broumov.webnode.cz.


27. 6. 2017

Přihlašování na konferenci UČENÍ PRO ŽIVOT je spuštěno

Již nyní se můžete na stránkách www.konference-broumov.webnode.cz prostřednictvím registračního formuláře přihlásit na konferenci Učení pro život, která se bude konat 21. - 22. září 2017 v prostorách broumovského kláštera.

Její hlavní téma zní "Co to znamená (se) učit?". Smyslem konference je setkání odborníků, pedagogů, rodičů a dalších, které téma zajímá a společně se na tuto otázku podívat z nejrůznějších úhlů pohledů. Proto i motto konference zní "Rozsviťte své myšlenky".

Účast na konferenci je zdarma a účastnit se může každý, kdo má zájem o téma vzdělávání. Přihlašování potrvá do naplnění kapacity, nejdéle však do 10. září 2017.

Sledujte naše webové stránky www.konference-broumov.webnode.cz, kde najdete podrobné informace o konferenci a kde vás budeme informovat o případných změnách v programu a dopravní dostupnosti.


26. 6. 2017

Na konci srpna proběhne seminář s názvem "Vaříme zdravě a sezóně z lokálních surovin tak, aby i dětem chutnalo!" 😊

Praktický vzdělávací seminář pro pracovníky školních jídelen

Kdy: 29. 8. 2017 - od 8.00 do 16.00

Kde: Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice Nad Metují, Střmenské podhradí 218, 549 57 Teplice nad Metují

Seminář vás seznámí se surovinami, které se na trhu objevují v posledních letech stále častěji a dá vám osvědčené tipy, jak do jídelníčku tyto potraviny zařadit tak, aby je děti ve školní jídelně přijímaly a rodiče si vážili vaší práce. Dále se zaměříme na přípravu bezmasých pokrmů ze sezónních potravin.

Pozvánka a více informací na www.mapvorpnachod.webnode.cz/nase-seminare/


23. 6. 2017

V Náchodě proběhly semináře na téma Badatelské aktivity předškolních dětí

Ve dnech 31.5. a 7.6. se uskutečnily v Mateřské škole na Plhově v Náchodě dva semináře pro pedagogy MŠ, ZŠ a pro pedagogy volného času na téma Badatelské aktivity předškolních dětí s využitím digitálních technologií (školní projekty EVVO). Setkání byla uspořádána v rámci projektu Místní akční plán v ORP Náchod ve spolupráci s mateřskou školou.

Celá zpráva ZDE.


13. 6. 2017

Připravují se webové stránky ke konferenci Učení pro život

Během měsíce června jsou připravovány stránky ke konferenci Učení pro život, která přoběhne ve dnech 21. - 22. září 2017 v prostorách broumovského kláštera. NA stránkách naleznete podrobné informace o projektu jako je program, časový harmonogram, anotace přednášek a workshopů, madailonky letorů, informace o ubytování a stravování a také přihlašovací formulář. Přilhášení bude spuštěno dne 26. června a bude ukončeno po naplnění kapacity, nejdéle však 10. září.

www.konference-broumov.webnode.cz


1. 6. 2017

Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů

Město Náchod ve spolupráci s MAS Stolové hory Vás zve na setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů, které se uskuteční 6. června od 13:00 v budově radnice města. Budeme se těšit na Vaše podněty a připomínky k tomuto velmi aktuálnímu tématu!

Svoji účast prosím potvrďte vyplněním jednoduchého registračního formuláře na adrese:

https://docs.google.com/forms/d/1v5P_RSUIRIDPAZEYz4BgOzvnCDPAa_eaWoq0I9dG2zQ/viewform?edit_requested=true


1. 6. 2017

Červnový Měsíčník vzdělávání

Přečtěte si červnový měsíčník vzdělávání a zjistěte co se nejen u nás v regionu pořádá za zajímavé vzdělávací akce a semináře.

Kde stažení ZDE.


1. 6. 2017

Podívejte se na videopozvánku na letní školu JOBu!


10. 5. 2017

Pozvánka na seminář Badatelské aktivity předškolních dětí s využitím digitálních technologií (školní projekty EVVO)

Místo konání: Mateřská škola, Náchod, Havlíčkova 1848
Lektor: Mgr. Michaela Trejtnarová
Určeno: pedagogičtí pracovníci ZŠ a MŠ
Termíny: 31. 5. 2017, od 10:00 do 13:00 hod NEBO 7. 6. 2017, od 9:00 do 12:00 hod
Max. počet: 15 osob/ 1 seminář

Seznámíte se s badatelskými aktivitami v mateřské škole a jejich využitím při plánování výchovně vzdělávacích projektů. Na spolupráci v rámci fundraisingu školy a zapojení do projektů EVVO (environmentální výchovy a vzdělávání).

Vyzkoušíte si badatelské aktivity s využitím digitálních technologií. Poznáte, že i předškolní děti mohou být seznamovány s činnostmi, na kterých jsou vystavěny základy přírodních věd.
Ukážeme vám nápady a náměty pro práci s dětmi v mateřských a základních školách a příklady spolupráce s rodiči.
Seznámíme vás s příklady dobré praxe.


1. 5. 2017

Květnový Měsíčník vzdělávání

Přečtěte si květnový měsíčník vzdělávání a zjistěte co se nejen u nás v regionu pořádá za zajímavé vzdělávací akce a semináře.

Kde stažení ZDE.


13. 4. 2017

Pozvánka na workshop "Kariérové poradenství na základních školách"

Srdečně Vás zveme na workshop s názvem Kariérové poradenství na základních školách, který je určen především pro kariérové poradce základních škol. Vítání jsou samozřejmě také ředitelé a učitelé, které toto téma zajímá, s kariérovým poradenství na svých školách pracují a chtějí se tomuto tématu věnovat.


Workshop se bude konat 19. dubna od 15 hodin v budově Základní školy, Komenského 425 v Náchodě.

Přihlášení do: 19. 4. 2017 na reminkova.map@gmail.com. Hlaste se co nejdříve, kapacita je omezena.


3. 4. 2017

Dubnový Měsíčník vzdělávání

Přečtěte si 1. dubnový měsíčník vzdělávání a zjistěte co se nejen u nás v regionu pořádá za zajímavé vzdělávací akce a semináře.

Kde stažení ZDE.


21. 3. 2017

Konference Pozitivní škola 2017

Srdečně Vás zveme na konferenci Pozitivní škola 2017, kterou pořádá Místní akční skupina Mezi Úpou a Metují a MAS Stolové Hory v rámci projektu MAP - místního akčního plánu rozvoje vzdělávání. Konference se koná 21. - 22. dubna 2017 v hotelu K-Trium ve Velichovkách.

Více informací a přihlášení naleznete ZDE.


22. 3. 2017

Řídící výbor schválil aktualizovaný Strategický rámec

Dne 22. 3. 2017 se v ZUŠ Hronov opět sešel Řídící výbor, aby schválil aktualizovaný Strategický rámec s Tabulkou projektových záměrů, který byl rozšířen především o projektové záměry neziskových organizací zabývajících se vzděláváním.21. 3. 2017

Třetí setkání Řídícího výboru se uskuteční v ZUŠ Hronov

Třetí setkání Řídícího výboru proběhne v Základní umělecké škole v Hronově dne 22. 3. 2017.


21. 3. 2017

Pozvánka do ZŠ TGM Náchod ve čtvrtek 23. 3. 2017 od 16:00 hodin


25. 1. 2017

Zpracovatelé projektu MAP uskutečnili se žáky základních škol kulaté stoly

Během měsíce února se zástupcům projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Náchod povedlo uskutečnit celkem tři setkání se zástupci téměř nejdůležitější cílové skupiny - žáky se základních škol.

Celá zpráva ZDE.


15. 2. 2017

Pozvánka na Den otevřených dvěří do ZŠ Náchod - Plhov


25. 1. 2017

Řídící výbor projektu MAP debatoval nad tématy vzdělávání

Ve středu 18. ledna se v Základní škole Náchod - Plhov proběhlo třetí setkání Řídícího výboru Místní akční plán rozvoje vzdělávání na Náchodsku. Na programu bylo především seznámení s aktuálními informacemi o projektu MAP v ORP Náchod, přípravou akčního plánu a evaluací projektu a představení změn ve složení Řídícího výboru.

Celá zpráva ZDE.


25. 1. 2017

Pracovní skupiny se sešly nad tématy vzdělávacích seminářů

Ve středu 18. ledna se v Základní škole Náchod - Plhov proběhlo druhé setkání pracovních skupin k projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání na Náchodsku. Cílem bylo sesbírat co nejširší škálu nápadů a podnětů na vzdělávací semináře, kulaté stoly, workshopy nebo i příklady dobré praxe, o které by měli ředitelé, učitelé, rodiče apod. zájem. Celkem se sešlo 15 zástupců základních a mateřských škol. Nechyběli ani zástupci z řad zřizovatelů, neformálního a zájmového vzdělávání či neziskové organizace podporující sociální integraci.


Celá zpráva ZDE.


23. 1. 2017

Týden otevřených dvěří pořádá ZŠ T.G.M. Náchod od 13.února do 17. února 2017 denně 7:50 - 14:30 ve všech třídách.


Pozvánku s programem naleznete v příloze.


23. 1. 2017

MAP V ORP JAROMĚŘ - POZVÁNKA OD PARTNERŮ


Seminář s PaeDr. Milanem Štočkem - AKTUÁLNÍ ŠKOLSKÁ LEGISLATIVA - dokumentace škol

Seminář se bude konat ve čtvrtek 2. února 2017 od 14 - 17 hodin v Základní škole Boženy Němcové v Jaroměři.

Příjemci se mohou hlásit zde.


23. 1. 2017

MAP V ORP JAROMĚŘ - POZVÁNKA OD PARTNERŮ


Seminář pro ředitele škol, zástupce zřizovatele a vedoucí školní jídelny Skutečně zdravá škola

Seminář s příklady dobré praxe​ a celkovým přestavením podpory školy i jídelny​ a zdravým občerstvením se uskuteční ve čtvrtek 9. února od 14 - 17 hodin v jídelně ZŠ Jaroměř - Josefov

Přihlásit se zájemci mohou zde.


10. 1. 2017

Pozvánka na 2. setkání Pracovních skupin

Dne 18. 1. 2017 proběhne od 15:00 v budově Základní školy Náchod - Plhov 2. setkání Pracovních skupin projektu MAP. Zúčastnit se může každý, kdo má a chce k danému tématu co říct. Srdečně vás zveme!:)


3. 1. 2017

NEWSLETTER 1 k projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Náchod


3. 1. 2017

Vše nejlepší do nového roku 2017!:)


2. 12. 2016

Pozvánka na seminář Zelená učebna, zabývající se tématikou edukativních zahrad a environmentální výchovy.

Zkušení lektoři vás provedou teorií a vyzkoušíte si i praktické úkoly. Na závěr získáte úplné informace o dotačních možnostech a zpracování žádosti.

Termíny semináře:

  • Hostinec U Hubálků, Kostelecká Lhota

5.12. Možnosti pojetí a příklady dobré praxe z ČR a zahraničí, návrhy přírodní učebny/zahrady

6.12. Návrhy přírodní učebny/zahrady - teorie a workshopy

7.12. Vzdělávací a výukové programy a aktivity v zahradě - teorie a workshopy

  • Kancelář Sdružení SPLAV, Rychnov nad Kněžnou

8.12. Možnosti financování projektů přírodních učeben

Přednášet a své zkušenosti předávat budou odborníci na environmentální vzdělávání z České republiky i zahraničí - UK, SK, HU. Tlumočení bude zajištěno. Účast na semináři je zdarma včetně občerstvení. Upřednostníme účast po celou dobu, ale rádi vás uvidíme i na jednotlivých dnech.

Podrobný program je v příloze. Svoji účast prosím potvrďte na email: martina@sdruzenisplav.cz. Kapacita je omezena.

Více o seminářích na našem webu: https://www.sdruzenisplav.cz/index.php?id=4005&lang=cze


13. 10. 2016

Schválený Strategický rámec MAP naleznete i na webu územní dimenze www.dotaceeu.cz


29. 9. 2016

Řídící výbor schválil Strategický rámec MAP

Na druhém setkání Řídícího výboru k projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Náchod se schvalovala především tabulka projektových záměru škol včetně záměrů pro 1. výzvu IROP

Celý zpráva ZDE


9. 9. 2016

Druhé setkání Řídícího výboru se uskuteční v náchodském Déčku

Druhé setkání Řídícího výboru proběhne v náchodském Středišku volného času Déčko dne 22. 9. 2016.


30. 6. 2016

První setkání Pracovních skupin proběhlo ve Velkém Poříčí

Dne 28. 6. 2016 proběhlo první setkání Pracovních skupin k projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Náchod, které se konalo na sále Úřadu městyse ve Velkém Poříčí. Účastnit se mohl každý, koho téma zajímalo.

Cela zpráva ZDE!


20. 6. 2016

Proběhne 1. setkání Pracovních skupin

Dne 28. 6. 2016 proběhne od 14:30 v úřadě Městyse Velké Poříčí 1. setkání Pracovních skupin projektu MAP. Zúčastnit se může každý, kdo má a chce k danému tématu co říct.


8. 6. 2016

Školy vyplňují Tabulku projektových záměrů

V posledních dnech školy vyplňují tabulky svých projektových záměrů, která bude přílohou Strategického rámce MAP.

Celá zpráva ZDE!


16. 5. 2016

Na území ORP Náchod probíhá série informačních schůzek

Se řediteli základních a mateřských škol probíhají informační schůzky, jejichž předmětem je především debata nad prioritami škol.

Celá zpráva ZDE!


22. 4. 2016

Proběhlo první jednání Řídícího výboru

Dne 21. 4. 2016 proběhlo první oficiální setkání Řídícího výboru, které se konalo v budově Základní školy T. G. Masaryka v Náchodě.

Celá zpráva ZDE!


20. 4. 2016

Senát schválil novelu školského zákona beze změn

Horní komora Parlamentu ČR schválila novelu školského zákona beze změn.

Celá zpráva ZDE!


19. 4. 2016

Řdící výbor se poprvé sejde v Základní škole v Náchodě

První setkání Řídícího výboru proběhne v Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě dne 21. 4. 2016


10. 4. 2016

V Základní škole T. G. Masaryka proběhne 21. dubna od 16:00 úvodní setkání Pracovních skupin